Hakkımızda

Yüksek performans kurgu sistemleri, grafik animasyon, dublaj stüdyosu, 4K dijital film kameraları, çekim platosu ve profesyonel ekibi ile uzun yıllar birçok başarılı yapıma imza atan VSG, görsel ve işitsel çalışmalarda ajans ve prodüksiyon firmalarına çözüm ortağı olmaktadır.
Daima ilkleri hedefleyen VSG, teknik donanımı ile gelişen teknolojiye bağlı olarak sürekli yenilenmekte, sektöre ivme kazandıracak yapılanmalar oluşturmaktadır. Müşterileri arasında Türkiye’nin en önemli reklam ajansları, yapımevleri, müzik yapım firmaları ve sanatçılar olan VSG de amaç kaliteli hizmetin sürekli olmasını sağlamaktır.
Deneyimli ve titiz personeli ile müşterilerin gönül rahatlığı içerisinde prodüksiyonlarını yapmalarına imkan sağlamaktadır.

Kurulduğu günden itibaren ilkeli ve kaliteli çalışmayı kendisine hedef seçen VSG Production, sektörün yenilikçi ve önder kuruluşlarından olmayı sürdürüyor.
Yurtdışında ve özellikle Avrupa’da da faaliyet gösteren firma;
VSG MULTIMEDIA olarak Avrupa’daki reklam, tanıtım filmi ve TV program ihtiyaçlarına cevap veriyor.
Birçok yabancı prodüksiyon firmasıyla çözüm ortaklığı gerçekleştiren VSG MULTIMEDIA bilgi birikimini başarıyla paylaşıyor…
Ortadoğu ülkelerinin gelecekteki gelişimini de fark eden VSG, bu alanda yatırım planlamaları yapmakta ve Ortadoğu müzik sektörü ile gerek yapım gerekse video klip çalışmaları yapmaktadır.
Cesur ve ileriye dönük, yeni teknolojileri en üst seviyede kullanmayı kendisine görev bilen VSG, yepyeni yatırımları ile “V”ar mı “S”enin “G”ibisi dedirtmeye devam edecek.

Bünyesinde yer alan Proje Film ve Müzik Yapım Şirketi, kaliteli film ve müzik prodüksiyonları yapmaktadır.
Kardan Adamlar (2006)
Mevlana Aşkın Dansı(2008)
Yunus Emre Aşkın Sesi (2014)
Somuncu Baba Aşkın Sırrı(2016),
VSG Production’ın yapımcılığını yaptığı filmler.
BİR NEFES BALKAN,
ERENLERİN SOFRASI,
BU TOPRAĞIN CANLARI,
HERKES RESİM YAPABİLİR,
VSG Production’ın yapımcılığını yaptığı TV programlarıdır.

Kardan Adamlar - 2006
Mevlana Celaleddin-i Rumi "Aşkın Dansı" - 2008
Yunus Emre "Aşkın Sesi" - 2014
Somuncu Baba "Aşkın Sırrı" - 2016

VSG yetenekle teknolojiyi, sanatla ciddiyeti, alışılmışla sıra dışını birleştirir.